Konferencja podsumowująca projekt NEW LOKS

  PDF

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w organizowanej przez nas konferencji poświęconej zastosowaniu naszych luminoforów do budowy nowych źródeł światła oraz luminoforów do poprawy wydajności ogniw słonecznych. Konferencja odbędzie się 27 listopada 2015 r., w godzinach od 10:00 do 16:00, w sali audytoryjnej Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN we Wrocławiu.

Zaprezentowane zostaną następujące Osiągnięcia:

  1. Luminofory o efektywności kwantowej przewyższającej 100%

  2. Wydajne luminofory o wysokim CRI (współczynniku oddawania barw)

  3. Luminofory wykorzystujące tzw. efekt antenowy

  4. Luminofory do poprawy wydajności energetycznej ogniw fotowoltaicznych

Pragniemy zapewnić Państwu możliwość uczestnictwa w fachowym forum podejmującym zagadnienia programu, z punktu widzenia osiągniętych rezultatów i proponowanych rozwiązań materiałowych, prezentacje i dyskusje obiecujących kierunków rozwoju, a także zaprosić Państwa do bezpośredniego uczestniczenia w podjęciu zagadnień dotyczących rozwoju i komercjalizacji proponowanych technologii. Technologii, które naszym zdaniem umożliwią powstanie nowych, bardziej przyjaznych środowisku i energetycznie wydajnych źródeł światła o jakości przewyższającej obecnie dostępne rozwiązania.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tym wydarzeniu prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem poczty internetowej loks@int.pan.wroc.pl.